Телефон: (098) 156-0-256 (Telegram) | (050) 208-94-67 | (093) 857-03-88 (Viber)
 

 

Wider World Pearson

 

Wider World – підручник англійської мови для учнів 5-8 класів. У підручнику – сучасна англійська мова з британським акцентом. Це насичений п’ятирівневий курс, створений за підтримки медіакорпорації BBC. Структурована подача навчального матеріалу за принципом від простого до складнішого з поступовим інтенсивним накопиченням знань.

 

Под описанием курса в папках по уровням можно выбрать нужные Вам компоненты курса. Просто добавляйте их в корзину!

 

Повне занурення в культурне та мовне середовище відбувається за допомогою спеціальних відеоматеріалів BBC. Спостереження за носіями мови забезпечує ефективне засвоєння лексики та граматики. Учні легко запам’ятовують матеріал, обговорюючи близькі за інтересами теми. Дітям подобається не тільки вивчати мову, а й знайомитися з життям ровесників у Лондоні.

Підручник Wider World по-справжньому захоплює! Учні із задоволенням дивляться відео на уроках і вдома. Хто ж відмовиться замість нудної традиційної домашки переглянути серіал? Сюжети відео органічно пов’язані з темами уроків і супроводжуються продуманими завданнями.

 

АКЦИИ! На каждые 15 комплектов одного уровня (учебник + тетрадь) в подарок дается английская книга учителя, а  для первого уровня и украинская книга учителя.

 

В зависимости от количества возможны дополнительные подарки и бонусы.

Скидки от суммы смотрите в разделе "Скидки" или сайт посчитает скидку автоматически при оформлении заказа.